Stabilizacja gruntu

/Stabilizacja gruntu

Oferujemy usługi sprzętowe maszynami do stabilizacji gruntu. Usługi stabilizacji gruntu prowadzimy na terenie całego kraju. Dysponujemy własnym transportem co pozwala nam świadczyć usługi tanio i szybko na terenie całego kraju. W obecnej chwili wykonujemy usługi z zakresu sypania i mieszania spoiw hydraulicznych – cementu, wapna i innych mieszanek.

Rozsypywanie spoiw hydraulicznych – cementu, wapna i innych spoiw hydraulicznych jest pierwszym etapem prac z zakresu „stabilizacji gruntu na miejscu”. Spoiwo rozsypujemy w ilości ustalonej w recepcie laboratoryjnej przy użyciu rozsypywacza spoiwa.

Mieszanie spoiw hydraulicznych z gruntem, kruszywem wykonujemy bezpośrednio po rozsypaniu spoiwa przy wykorzystaniu stabilizatorów podczepianych do ciągników.

Usługi z zakresu stabilizacji gruntów które proponujemy znajdują zastosowanie przy wzmacnianiu i ulepszaniu podłoży drogowych, w budowie dróg leśnych, dojazdowych, ścieżek rowerowych, placów manewrowych, parkingów, nasypów, podbudów pod posadzki, podbudów pod fundamenty obiektów przemysłowych, wzmacnianiu podłoży pod wysypiska i składowiska itp.

Obecnie do wykonywania usług z zakresu stabilizacji gruntu posiadamy poniższy sprzęt obsługiwany przez doświadczonych pracowników:
:: ciągnik rolniczy FENDT 824,
:: ciągnik rolniczy MF 8660,
:: ciągnik rolniczy MF 8160,
:: ciągnik rolniczy Renault 981-4,
:: stabilizator gruntu Tozamet FG-450 (głębokość mieszania 50 cm),
:: stabilizator gruntu Tozamet FG-650 (głębokość mieszania 65 cm),
:: rozsypywacze spoiw Tozamet RS-1200 o ładowności 12 ton.